لینک دانلود<پروژه مهندسي نرم افزار سيستم مديريت كتابخانه به همراه تحلیل رشنال رز>

پروژه مهندسي نرم افزار,پروژه سيستم مديريت كتابخانه,تحلیل رشنال رز,پروژه مهندسی کامپیوتر,پروژه سیستم کتابخانه,پروژه رشنال رز,پروژه نرم افزار کتابخانه,پروژه مدیریت کتابخانه,سیستم مدیریت کتابخانه,نرم افزار مدیریت کتابخانه,نرم افزار کتابخانه,م پروژه مهندسي نرم افزار سيستم مديريت كتابخانه به همراه تحلیل رشنال رز در حال حاظر شما فایل با عنوان پروژه مهندسي نرم افزار سيستم مديريت كتابخانه به همراه تحلیل رشنال رز. را دنبال می کنید .

دانلود پروژه مهندسي نرم افزار با موضوع سيستم مديريت كتابخانه، به همراه تحلیل رشنال رز،


توضیحات:
اين پرو‍ژه، سيستم مديريت كتابخانه را به وسيله نرم افزار رشنال رز، به طور كامل به همراه رسم تمامي نمودارهاي آن پياده سازي كرده است.

در اين پروژه، ضمن بيان كامل سناريو، تمامي نمودارهاي زير بررسي شده اند:
1- Use Case view
2- Logical View
3- Component View
4- Deployment View

سيستم مديريت كتابخانه:
مقدمه:
کتابخانه های کشور، اعم از کتابخانه های عمومی و چه کتابخانه های مراکز آموزشی و دانشگاهی، هر کدام دارای یک سیستم مکانیزه برای مدیریت بخش های مختلف آن می باشند که بسته به سطح گستردگیِ سیستم، دارای امکانات متفاوتی در ارائه خدمات هستند و در حال حاضر سیستم موردنظر، برای پروژۀ درس مهندسی نرم افزار2، با عنوان سیستم مدیریت کتابخانه انتخاب شده که به تجزیه و تحلیل و نوشتن روال ها و فرایند ها و سناریویی از آن چه که در این سیستم می گذرد، می پردازیم.

1- بيان سناريوي كلي سيستم مديريت كتابخانه2- شرح كامل وظايف اكتورها شامل:
مدیر
کارمند ثبت نام
کتابدار میز امانت
مخزن داراعضاء

3- شرح كامل موارد استفاده در سيستم شامل:
ورود به سیستم
ثبت نام
صدور کارت عضویت
جستجو
امانت کتاب
ردّ امانت
تمدید امانت
برگشت کتاب
کنترل رزرو کتاب
تمدید عضویت
صدور کارت المثنی
تهیه لیست کتاب های درخواستی
رده بندی و بارکدگذاری کتاب ها
گزارش گیری ها
تهیه بانک مقالات و سی دی های آموزشی و نرم افزاری
عملیات رفوخوانی


مطالب دیگر:
📚مديران خلاق 15 ص📚مديرعامل موفق📚مديريت استراتژيک📚مديريت توسعه داخلي 16 ص📚مديريت دانش 20 ص📚مديريت دولتي 10 ص📚مديريت رفتار سازماني 20 ص📚مديريت زمان02📚مديريت علمي تيلور📚مديريت مالي 10ص📚مديريت منابع انساني در سازمانهاي تحقيق و توسعه 24 ص📚مديريت و ارتباط 20 ص📚مديريت و زمان 21 ص📚مرز ميان پنهان و آشكار پولشويي 17 ص📚مرگ چیستی ؟ 20ص📚مرگ📚مروري بر پيشينه خط كوفي📚مروري بر كاربردهاي مواد جانبي حاصل از كارخانجات چرم و سالامبور در تغذيه طيور گوشتي📚دوره صفر تا صدراه اندازی کسب کاراینترنتی پولساز📚دانلود پاورپوینت پروژه داربست های پلیمری (Polymer Scaffold)📚دانلود مقاله سقط جنین در گاوشیری ( پاورپوینت )📚دانلود نحوه ساخت یک ربات مسیر یاب(word)📚دانلود مقاله در مورد پمپ های هیدرولیکی (پاور پوینت)📚دانلود مقاله جوشکاری و انواع ان📚الگوریتم و سورس کد مسئله هشت وزیر ( 8 وزیر ) با زبان های مختلف