لینک دانلود<پروژه برنامه نویسی سيستم اطلاعات دانشجويي يا دانش آموزي، به زبان ++C>

سيستم اطلاعات دانشجويي به زبان C,سیستم اطلاعات دانش آموزي به زبان C,پروژه سیستم اطلاعات به زبان ,,C,پروژه سیستم اطلاعات,پروژه زبان برنامه نویسی C,کد زبان برنامه نویسی C,نمونه برنامه زبان C,نمونه پروژه سیستم اطلاعات,کدنویسی سیستم اطلاعات پروژه برنامه نویسی سيستم اطلاعات دانشجويي يا دانش آموزي، به زبان ++C در حال حاظر شما فایل با عنوان پروژه برنامه نویسی سيستم اطلاعات دانشجويي يا دانش آموزي، به زبان ++C. را دنبال می کنید .

دانلود پروژه برنامه نویسی سيستم اطلاعات دانشجويي يا دانش آموزي، به زبان ++C،

توضیحات:پروژه برنامه نویسی سيستم مديريت اطلاعات دانشجويي (دانش آموزي) به زبان c++ (با استفاده از مباحث شي گرايي و کلاس ها) با کدنویسی بسیار خوانا و زیبا با توضیحات لازم و کافی. این برنامه که به زبان برنامه نویسی شئ گرای c++ نوشته شده یک سيتسم اطلاعاتي كوچك از اطلاعات دانشجويان يا دانش آموزان را شبيه سازي نموده، به طوريكه داراي قابلیت های زير مي باشد:1- اضافه کردن دانشجو،2- جستجوی دانشجو بر اساس شماره دانشجويي،3- جستجوی دانشجو بر اساس نام،4- جستجوی دانشجو بر اساس نام خانوادگي،5- نمایش کلیه دانشجويان به ترتيب معدل،6- نمایش کلیه دانشجويان به ترتيب نام و نام خانوادگي،7- حذف دانشجو و در نهايت لازم به ذکر است که برای هر دانشجو صفاتی مانند: شماره دانشجويي، نام، نام خانوادگي و معدل در نظر گرفته شده.هم چنین در این برنامه، تمام کنترل های اعتبار سنجی از جمله پیغام های خطای مربوط به خالی بودن لیست دانشجویان برای نمکایش اطلاعات آن ها و پیغام نتیجه جستجو و ... در نظر گرفته شده است. توجه:ضمناً يك فايل word ورد 11 صفحه اي نيز وجود دارد كه در آن به طوركامل، در مورد برنامه و نحوه استفاده از كلاس ها و اشياء در آن توضيح داده شده است. در اين فايل، نحوه كار تمام توابع استفاده شده در برنامه به صورت كلي بيان شده است تا فهم راحت تر و بهتري از عملكرد برنامه به دست آيد.


مطالب دیگر:
📜بررسی مفهومی قدرت نرم و راهکار‌های ایران در قبال آن📜جهاد، خودكفایی و امنیت غذایی📜رویکردی جدید در مورد ضرورت شکل‌گیری ترتیبات امنیت منطقه‌ای در قفقاز📜بررسی و آسیب شناسی هدفمندسازی پرداخت یارانه‏ ها📜پروژه درس شبكه‌های كامپیوتری با عنوان پروتكل‌های مسیریابی📜بررسی اثر حضور شركتهای تولیدی در نمایشگاههای بین المللی بازرگانی خراسان بر موفقیت تجاری آنها📜مجموعه قوانین واگذاری📜نگرشی به روش تحلیلی SWOT📜بررسی آثار اجتماعی و اقتصادی پرداخت یارانه📜پایان نامه رشته محیط زیست با عنوان روشهای مدیریت،بیخطر سازی و دفن مواد زاید خطرناک📜پایان نامه کارشناسی ارشد رشته نفت و شیمی با عنوان ایستگاه های سوخت گیری📜پایان نامه کارشناسی رشته نفت و شیمی با عنوان ایستگاه سوخت رسانی CNG📜بررسی اجمالی قاعده نفی عسروحرج و کاربرد آن در طلاق📜گزارش کار آزمایشگاه فیزیک2📜راهنمای انتشار و ثبت اوراق‌بهادار،ثبت شرکت‌ها و نهادهای مالی نزد سازمان بورس و اوراق‌بهادار📜مقاله رشته مدیریت با عنوان فرهنگ سازمانی📜سیستم اثربخش ارزشیابی عملكرد كاركنان؛ مبانی ، رویكرد ها و روشها📜مبانی تئوری و دستور کار آزمایشگاه حالت جامد📜عملكرد بسیج📜مدیریت کیفیت در بهداشت و درمان📜گزارش کار آزمایشگاه فیزیک📜گزارش کار آزمایشگاه فیزیک حالت جامد📜گزارش کار آزمایشگاه فیزیک3📜آشنایی با اصول اولیه یک آزمایش📜گزارش کار آزمایشگاه فیزیک2-سری 2